NASZA KADRA

Słonecznikowy Żłobek w Ustce

gabriela_bernatek

GABRIELA BERNATEK

Jestem osobą pogodną, odpowiedzialną, uczuciową, cierpliwą, dokładną.  A co najważniejsze – kocham dzieci !!!

Do każdego z nich podchodzę jak do własnego. Potrafię  zniżyć się do poziomu dziecka, co w tej pracy jest bardzo ważne. Staram się, by każde z osobna czuło się bezpieczne i kochane. Dzięki tym cechom łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi.
Bardzo lubię pracę z maluszkami, ponieważ sprawia mi ona wiele radości i satysfakcji. Za okazywane uczucia zostaję obdarowana przez nie uśmiechem, ufnością.

Dla swoich podopiecznych mam dużo uśmiechu i cierpliwości.

Praca z dziećmi to dla mnie nie tylko zabawa i nauka, ale także radość z patrzenia jak się rozwijają i pną coraz wyżej.

paulina_hawryszkow

PAULINA HAWRYSZKÓW

Jestem osobą cierpliwą i wrażliwą na drugiego człowieka, co w mojej całodziennej pracy jest niezwykle ważne. Zależy mi na tym, by dzieci czuły się kochane, szczęśliwe i były uśmiechnięte.

Moje dotychczasowe doświadczenie w pracy z dziećmi pozwoliło mi lepiej poznać świat dziecka zobaczyć jak wygląda on jego oczami, dzięki czemu szybciej i lepiej rozpoznaję potrzeby dzieci.

Podczas swojej pracy staram się zapewnić dziecku dużo ciepła i najlepsze warunki do prawidłowego i efektywnego rozwoju przez ciekawe zabawy i urozmaicone zajęcia jak również dbanie o zdrowie oraz higienę dzieci.

W maluszkach uwielbiam ich spontaniczność, pragnienie zabawy i ogromną ciekawość świata.

Codzienna praca z dziećmi niezwykle mnie wzbogaca i uczy cieszyć się każdą chwilą bez konkretnego powodu.

wioleta_pojawa

WIOLETA POJAWA

Jestem pogodną, wrażliwą i troskliwą osobą. Mocno angażuję się w to co robię. Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi, zawsze jestem otwarta na ich potrzeby.

Praca z dziećmi jest moją pasją, sprawia mi wiele satysfakcji. Swoim zaangażowaniem i pomysłami chciałabym przede wszystkim dostarczyć dzieciom jak najwięcej radości, a także pobudzać ich wrodzoną, naturalną ciekawość poznawania świata.

Jestem opiekuńcza, wrażliwa na potrzeby innych, gotowa do tego, aby z pełnym zaangażowaniem wychodzić naprzeciw potrzebom maluszków oraz zapewniać im możliwość wszechstronnego, bezpiecznego i radosnego rozwoju.

Praca z najmłodszymi daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego, a najcenniejszą nagrodą dla mnie jest ich uśmiech.

Dzieci są mądrzejsze od dorosłych; dziecko czuje, że w każdym człowieku jest to, co w nim, i nie ceni tytułów, lecz jedynie to, co tkwi w każdym.

Nikolaevich Tolstoy