NASZA KADRA

Słonecznikowy Żłobek w Kobylnicy

j_tabarkiewicz

JOWITA TABARKIEWICZ

Swoją przygodę ze Słonecznikowym Żłobkiem zaczęłam w 2014 roku i od tamtej pory jestem opiekunką grupy „Słoneczka”.

 

Jestem osobą pogodną, uśmiechniętą i wrażliwą na dobro dzieci, co pozwala mi szybko zjednoczyć sobie sympatię i zaufanie dziecka. Uważam siebie za osobę opanowaną, cierpliwą, ale i stanowczą w swoich działaniach.

 

Od zawsze chciałam pracować z dziećmi, ponieważ daje mi to poczucie satysfakcji i radości. Korczakowskie idee wychowania są dla mnie wzorcem, dlatego też wyznaję maksymę „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”

 

W pracy z Państwa pociechami stawiam na rozwój kreatywności i indywidualnych zdolności każdego dziecka. Staram się dbać nie tylko o sferę edukacyjną, ale również o potrzeby emocjonalne naszych podopiecznych, których obdarzam bezinteresownym ciepłem, szacunkiem i uznaniem.

j_kwasniewska

JUSTYNA KWAŚNIEWSKA

Nazywam się Justyna Kwaśniewska. Praca z maluchami wymaga ode mnie wiele cierpliwości,ogromnego serca i wiedzy, jest wielkim wyzwaniem i dlatego daje mi dużo satysfakcji każdego dnia.

Cieszę się, że mogę je wspierać w poznawaniu otaczającego je świata. Uśmiech na twarzy moich pociech oraz czynione przez nich postępy są dla mnie najpiękniejszą nagrodą.

k_walenczak

KATARZYNA WALENCZAK

Mam na imię Kasia. Jestem osobą radosną i miłą. Mój wolny czas spędzam na długich spacerach,  jeździe na rowerze i spotkaniach z przyjaciółmi przy dobrej kawie. Udzielam się również w wolontariacie, wspieram ludzi duchowo, a także wykonuję im bezpłatne masaże, dzięki posiadaniu tytułu technika masażysty. Praca w żłobku z dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji.

Dzieci są mądrzejsze od dorosłych; dziecko czuje, że w każdym człowieku jest to, co w nim, i nie ceni tytułów, lecz jedynie to, co tkwi w każdym.

Nikolaevich Tolstoy